Upravit stránku

Výstava fotografií Stacionáře pro zdravotně oslabené a tělesně postižené Trutnov

Výstava fotogafií klientů Stacionáře pro zdravotně oslabené a tělesně postižené Trutnov se koná v naší kavárně od 23. září do 22. října 2015. Srdečně vás všechny zveme!

Sociální služby města Pardubic, DS Slunečnice Pardubice plánují ve spolupráci se Stacionářem pro tělesně postižené a zdravotně oslabené Trutnov výstavu autorských fotografií klientů trutnovského stacionáře, která se uskuteční v kavárně Café Apatyka od 23. září do 22. října 2015. Vernisáž výstavy proběhne dne 22. září 2015 v 10:00 hodin pro klienty uvedených stacionářů, která potrvá do 12:00 hodin. Z tohoto důvodu bude kavárna pro veřejnost od 10:00 do 12:00 hodin uzavřena.

Vystavené fotografie vznikly během fotografických výletů, které trutnovský stacionář pořádá pro své klienty v rámci fotokroužku. Zde se učí ovládat fotoaparát, ale také získávají základy kompozice a jednoduchého zpracování fotografií na počítači.

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií, které zachycují podkrkonošskou krajinu, ale také pohled amatérských fotografů na svět kolem nás, jejich cit pro krásu, světlo a přírodu.

Kolektiv Café Apatyka, Pernštýnské nám. 49

Sociální služby města Pardubic, Denní stacionář Slunečnice Pardubice