Upravit stránku

Jarní charitativní bazar

Sociální služby města Pardubic – Café Apatyka společně s Oblastní charitou Pardubice – Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi organizují ve dnech 11. 4. a 12. 4. 2015 jarní charitativní bazar s doprovodným programem pro děti i dospělé.

Sociální služby města Pardubic – Café Apatyka společně s Oblastní charitou Pardubice – Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi organizují ve dnech 11. 4. a 12. 4. 2015 jarní charitativní bazar s doprovodným programem pro děti i dospělé. Po celý víkend budete mít možnost si v kavárně Café Apatyka zakoupit věci za symbolickou cenu. Výtěžek bude použit na charitativní akce a podporu Denního stacionáře Slunečnice a Sociálně aktivizačních služeb Oblastní charity Pardubice. Samozřejmostí je doprovodný kulturní program, ale nejen to - dospělí mohou zdarma ochutnat čerstvě praženou kávu pražské pražírny a děti se mohou zabavit v dětském koutku. Program charitativního bazaru bude ukončen v neděli odpoledne v 15:30 hodin slavnostním vyhlášením tomboly, ve které lze získat zajímavé ceny, a také vystoupením členů Filharmonie Hradec Králové s hudební pohádkou Tři veteráni.

Při této příležitosti bychom chtěli všechny požádat o sběr nepotřebných a již nevyužitých věcí (oblečení, obuv, ale také nádobí, povlečení, ručníky aj.), které lze v měsíci březnu postupně do kavárny od pondělí do pátku (10:00 - 18:00 hodin) přinést a podpořit tak tuto plánovanou charitativní akci.

Předem děkujeme všem za podporu a těšíme se na Vaši účast.